Dziesięć przykazań debila

1. Nie wierzy w teorię Globalnego Ocieplenia. Emitowany przez ludzi dwutlenek węgla pochodzący ze spalania paliw kopalnych według niego, od 150 lat systematycznie wyparowuje.

2. Jest zwolennikiem UPRu, Samoobrony lub NOPu – proste recepty są według niego najlepsze, bo bardziej skomplikowanych nie jest w stanie zrozumieć.

3. Nie wierzy w teorię ewolucji, bo w końcu to “tylko teoria”, a on woli “teorię inteligentnego projektu”. O metodologii nauk ścisłych i rozróżnieniu między teoriami i hipotezami nie słyszał.

4. Twierdzi, że neutrina poruszają się szybciej od światła i że obala to Teorię Względności, chociaż prawdopodobnie nie ma zielonego pojęcia ani czym jest neutrino, ani czym jest teoria względności.

5. Głęboko wierzy, że Polacy obalili prawa Newtona (zderzak Łągiewki) i jedynkę trygonometryczną (Jerzy Pietraszko) a ich sukces jest blokowany przez międzynarodowe “lobby naukowców”.

6. Jest za karą śmierci, ale w dalszym ciągu ma czelność nazywać samego siebie “Chrześcijaninem”.

7. Uważa, że wprowadzenie obowiązkowej matury z matematyki jest bez sensu, bo “matematyka się nie przydaje”, ale nie widzi problemu, by wszyscy musieli analizować “co autor miał na myśli”.

8. Jest święcie przekonany, że w Smoleńsku doszło do zamachu, a rząd polski ukrywa prawdę. Wszystkich którzy twierdzą inaczej nazywa zdrajcami i sprzedawczykami.

9. Twierdzi że Nazizm jest ideologią lewicową, czego dowodem ma być fakt, że jedna z partii nazistowskich miała w swojej nazwie “socjalizm”. O Koreańskiej Republice ludowo-DEMOKRATYCZNEJ, wypowiadać się nie chce.

10. Uważa, że zamachami 11 września stoją sami Amerykanie, Żydzi lub Iluminaci.

No dobrze, jeszcze dwa ekstra 🙂

11. Z uporem maniaka twierdzi że ludzie nigdy nie wylądowali na księżycu, ale jednocześnie jest przekonany że w Roswell rozbiło się UFO.

12. Leczy siebie lub bliskich lekami homeopatycznymi :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.