Włatcy Móch nowe odcinki już w maju 2011!!!

Właśnie w sieci znalazłem wspaniałą informację. W maju 2011 roku do ramówki telewizyjnej Czwórki z nowymi odcinkami powraca kultowy serial “Włatcy móch”.

Jak do tej pory słyszałem już nawet, że prawa do produkcji dalszych odcinków zostały sprzedane węgierskiej telewizji, ale wychodzi na to, że to jednak tylko plotka.

Bohaterzy w nowej serii wynajmą m.in. płatnego zabójcę czy też założą zespół heavymetalowy. W kolejnej serii przygód niesfornej paczki, na którą niecierpliwie oczekiwali fani serialu, wiele będzie się działo. Pełna inwencji czwórka z II B znów nieźle namiesza: chłopaki wynajmą płatnego zabójcę, założą zespół heavymetalowy, zainteresują się arsenałem nuklearnym i tropić będą anonimowe źródło w Belwederze. Anusiak odkryje nowe perspektywy zawodowe, Maślana będzie ubiegać się o rentę, a Czesio być może zagości na operowej scenie…

Serial, który Czwórka emituje od 2006 roku stał się znaną polską animacją, a jego bohaterowie ulubieńcami rzeszy młodych (choć nie tylko) widzów i internautów.

Nowe odcinki “Włatców Móch” na antenie TV4 w niedziele o godzinie 20 (od 8 maja 2011 roku).

Nowe odcinki Włatców Móch można oglądać online na stronie http://www.milanos.pl/cat-6-Wlatcy-Moch.html

Źródło:
http://media2.pl/media/77672-wlatcy-moch-powracaja-do-tv4.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.